NOOM home

NOOM home

O Značce

NOOM je mladá rychle rostoucí designová značka z Ukrajiny, která vyrábí osvětlení, nábytek a bytové doplňky. "Vytváříme nadčasové designové produkty, které se budou předávat z generace na generaci. NOOM je místo, kde se design setkává s uměním."
Společnost byla založena v roce 2017 průmyslovou designérkou Katerynou Sokolovou a designérem a podnikatelem Arkady Vartanovem, který má 10 let zkušeností s výrobou a vlastní dílnou Postformula Craft.
Kateryna Sokolova je mezinárodně uznávaná designérka, která spolupracuje se světově proslulými značkami jako Ligne Roset, Forestier, Jarre Technologies, Bolia a mnoho dalších. 
Naše produkty vyrábíme kombinací tradičních i moderních výrobních technologií. Každý kus vyžaduje pečlivou manuální práci našich řemeslníků. Všechny výrobky jsou vyráběny ve vlastní dílně na Ukrajině. To nám umožňuje dohlížet na celý výrobní proces a věnovat pozornost každému detailu.

Výroba kovu

V našem týmu máme chemického specialistu, který pracuje na oxidaci a patině na kovech a vytváří nové jedinečné efekty a barvy pro naše výrobky z limitovaných edicí. Vše je vytvořeno ručně za přísných podmínek, aby každý kus splňoval ty nejvyšší standarty.