O Značce 

MENU nám již po dlouhá léta ukazuje, jakým způsobem lze spojit jednotlivce z celého světa prostřednictvím skvělého designu. Ve snaze vyrábět kvalitní dánský nábytek, osvětlení a interiérové ​​doplňky, zpracované ručně skandinávskými řemeslníky s použitím vysoce kvalitních materiálů, vytváří pevné a trvalé vztahy mezi designéry, výrobci a zákazníky.

Kvalita nade vše

Věříme v moderní design vymyšlený tak, aby vydržel. Každý kus je vyroben s předpokladem, že bude mít velké využití. Ať už v rodinném pokoji nebo na pracovišti s velkým ruchem. Známená to tedy, že váš produkt byl testován, aby překonal nejnáročnější scénáře. Některé materiály budou v průběhu času disponovat unikátní povrchovou úpravou, která se transformuje a odhalí novou dimenzi zajímavých efektů. 
Aby naše zážitky z interiéru byly nezapomenutelné, musí každý kus ovlivnit všechny naše smysly. Naše reakce na barvu a texturu jsou intenzivní a intuitivní, takže je při výběru nového nábytku nutné zohlednit. Čalounický program MENU nabízí nekonečné možnosti personalizace, aby pomohl dotvořit personifikovaný vzhled vašeho prostoru. Najdete zde více než 100 látek a usní a můžete si dokonce vybrat své vlastní čalounění. Je to přece váš svět.