Layered

Layered

O Značce

Layered je švédská interiérová značka nabízející vysoce kvalitní koberce a nábytek. Kolekce zahrnují výrazné vzory orientující se na  současnou kulturu, ale s odlišným vzhledem.

Jsme silně inspirováni uměleckými formami v módě, fotografii a architektuře. Naší vizí je vytvářet nadčasové kousky pro moderní a elegantní domy po celém světě s udržitelným zaměřením.

PRODUKTY LAYERED

Malin Glemme je zakladatelkou a kreativním ředitelem společnosti Layered. Vždy měla velký zájem o design a tak mezi její portfolio patří ty nejznámější módní domy světa.

Udržitelnost a životní prostředí

Naším cílem je vyvíjet produkty, které u vás doma vydrží celý život. Naše kolekce mají nadčasový výraz, vydrží dlouho a naše materiály jsou pečlivě vybírány pro jejich udržitelné vlastnosti.  

Máme ambici pracovat udržitelně ve všech aspektech businessu. Společnost Layered si klade za cíl pracovat s recyklovanými zdroji. Vyrábíme naše koberce a nábytek z těch nejlepších materiálů, aby si po dlouhou dobu udrželi skvělý vzhled. V řetězci snižování dopadů na životní prostředí probíhá přeprava z produkčních zemí převážně lodí. Náš nábytek se vyrábí hlavně v blízkých zemích, jako je Estonsko a Litva, což znamená krátké dodací trasy.

SHAGGY KOBEREC

Výroba a produkce

Značka má partnery ve Švédsku, Evropě a Asii, kde jsou vybíráni partneři, kteří  zachovávají místní a tradiční řemeslo. Jedná se o partnery, kteří sdílejí cíl značky a posílí se na neustálém snižování ekologické stopy. Každý koberec a nábytek prochází důkladnou kontrolou kvality, aby bylo zajištěno, že každý produkt splňuje vysoké požadavky.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o produktech Layered nebo máte otázky ohledně životního prostředí, neváhejte nás kontaktovat a rádi zodpovíme vaše dotazy!

 

RESIDUE koberec