ROMEIN concept store

ROMEIN concept store

ROMEIN concept store byl založen aby sdružoval lidi, kteří si cení unikátních interiérů s přidanou hodnotou. Snažíme se pro Vás zařídit spolupráce s nadějnými tvářemi designu, ale také s velkými značkami, abyste si vždy vybrali, co vám je nejbližší.

Proč jsme tu?

Našim hlavním cílem je podpora mladých umělců a řemeslníků a pomoci tím i vám k vytvoření toho pravého interiérů. Rádi bychom vám ukázali, kolik toho má svět interiérů a umění nabídnout. Zakládáme si na tom, abychom měli velký výběr stylů a vy si u nás vybrali přesně to, co hledáte.

 S kým spolupracujeme?

Našimi partnery jsou značky ze severských zemí, Japonska, Itálie a mnoho dalších. Rádi pro Vás objíždíme svět a hledáme ty nejunikátnější umělecká řemesla z různých krajin. Zakládáme si na tradicích, funkčním designu, kvalitních materiálech a přidané umělecké hodnotě. Chceme, aby se interiérový design na území Česka a Slovenska posouval kupředu a proto spolupracujeme s architekty, interiérovými designéry i s nadšenci do umění.

Našim hlavním cílem je expandovat do více oborů a zajistit tak, že v ROMEIN concept store najdete nejen kvalitní světový design, ale také péči o tělo, módu a mnoho dalšího. Rádi bychom rozvíjeli uměleckou scénu na Českém trhu a dali prostor nejen českým designérům ukázat jejich tvorbu na naší online platformě.

Ruční výroba

Vždy se Snažíme vybírat partnery podle kvality jejich výrobků. Věříme v udržitelnost a proto chceme, aby Vám naše produkty sloužily po dlouhá léta! Ať už to jsou skandinávské ručně tkané plédy, nebo ručně vyráběný dubový stůl!

Oficiální spolupráce 

Díky oficiální spolupráci s našimi partnery Vám jsme schopni nabízet produkty za tu nejlepší možnou cenu na trhu. Stojíme si za tím, že kvalitní design by měl být přístupný všem, kdo o něj projeví zájem!


Dusty Deco
Tekna
Cappelen Dimyr