SERAX, ROMEIN concept store, vázy, originální vázy, bílé vázy na stůl, recyklovatelné vázy, designové vázy,

SERAX

Serax je duchovním dítětem SERge a AXel Van Den Bossche. Dvou bratří, kteří byli vychováni v obchodě s květináči své matky. Za posledních třicet let se malý podnik, který začal v garáži v roce 1986, rozrostl na nadnárodní společnost s více než 65 zaměstnanci a ústředím v Antverpách. Dnes společnost vede Axel. Axelova manželka -Marie Michielssen (návrhářka domu Serax). Je autorkou mimo jiné slavné „kaktusové vázy“.

Historie 

Práce se známými i méně známými designéry je hlavní charakteristikou společnosti Serax. V roce 1990 zahájila značka předběžnou spolupráci se společností Peter Arts, která byla v oboru květinářství docela revoluční. O rok později dosáhl Serax mezinárodní slávy díky spolupráci s floristickým umělcem Danielem Ostem, který navrhl ‚The Flower Booth 'pro francouzský designový veletrh Maison & Objet. Od té doby Serax uzavřel desítky partnerství, jejichž výsledkem byly renomované sbírky a úspěch na mezinárodní úrovni.

PRODUKTY SERAX

Když se zakladatel Axel v roce 2009 setkal s keramickým umělcem Roosem van de Veldem, nevěděl, že toto setkání navždy změní budoucnost jeho společnosti. Po spuštění její sbírky nádobí se najednou seřadily restaurace z celého světa na objednávku od Seraxu. Dnes je Serax referencí číslo jedna pro michelinské kuchaře, kteří jim dodávají potřebný kreativní porcelán nebo keramiku, která zvyšuje estetiku jejich pokrmů.

PAPÍROVÁ VÁZA EARTH

Za posledních třicet let rostl Serax velmi rychle. Přesto nikdy nepřestal vidět důležitost ve svých základních principech. Serax cestuje po celém světě s vybranými prototypy od návrhářů, aby našel ty správné řemeslníky, kteří by je mohli vyrábět ve větším měřítku. Od Vietnamu přes Antverpy až po Portugalsko. Vždy v souladu s designem a filozofií tvůrce.