Ro collection

Ro collection

Ro collection je skandinávská značka kvalitního designu. Nejenže výrobky od Ro collection jsou velmi kvalitní, jsou také 100% vyrobené v Evropě. Jejich zaměření na funkčnost se projevuje v stolních soupravách a keramických výrobkách, které mohou být používány s myčkou i všude jinde. 

BEZKONKURENČNÍ KVALITA

Vždy navrhujeme od nuly. Sami si kreslíme, tvarujeme a přivádíme k životu všechny dobré nápady. Věříme v dobrou kvalitu a v dobře zpracované výrobky. To umožňuje, aby produkty od Ro Collection vydrželi celý život, či byly Vámi kvalitně recyklovány a znovu použity novými způsoby. Společnost Ro navrhuje a vytváří originální produkty vysoké kvality, aby vytvořila úzký vztah mezi zákazníkem a produktem od Ro. Jsme přesvědčeni, že když své věci milujete a dobře se o ně staráte se vydrží Vám věky, jelikož dobrá kvalita stárne s krásou a vydrží po generace.

VYROBENO V EVROPĚ

Všechny naše výrobky jsou vyráběny kvalifikovanými řemeslníky. RučnÍ výroba přináší změny ve všech tvarech a barvách, a tím pádem silný smysl pro autentičnost všech našich produktů. Všechny formy, ve kterých jsou vyráběny naše výrobky, jsou vyráběny ručně. Poslední detaily rafinace každého produktu jsou vyráběny také ručně. Ro collection si klade za cíl vyrábět výhradně v Evropě na základě touhy udržet produkci co nejblíže nám. To znamená, že nemusíme cestovat daleko, abychom navštívili dílny, a přeprava našich výrobků nevyžaduje dlouhou a ekologicky těžkou přepravu.

MATERIÁL

Pracujeme výhradně s FSC dřevem a používáme sklo s čistými barevnými pigmenty; nikdy umělá barva. Veškerá naše keramika má dlouhou životnost a lze ji použít jak v troubě, tak v myčce na nádobí. Všechny glazury jsou bezpečné pro potraviny a odpovídají evropským normám pro pracovní a environmentální legislativu.