AYTM, kvalitní severský design, designové doplňky do domu, designový interiér, zlatý stojan na svíčky,  AYTM design, aytm čr, mramorový podtác, stojany na svíčky, romein concept store

AYTM

Za novou značkou AYTM stojí pár Kathrine a Per Gran Hartvigsen, kteří úspěšně řídí společnost Gran Living ApS od roku 2004. Od svého založení společnost navrhovala a dovážela kvalitní domácí interiérové produkty pro přední nábytkářské řetězce a má bohaté zkušenosti s pozorováním trendů , vývojem vlastních návrhů a navrhováním interiéru.

Kathrine Gran Hartvigsen říká: „Chceme to a myslíme si, že můžeme dánskému designu přidat něco nového! Proto jsme od začátku těžce investovali - což se také odráží ve velikosti naší první kolekce. Jsme tak nadšení, že můžeme ukázat AYTM celému světu, a jsme přesvědčeni, že zákazníci budou stejně nadšení jako my."

AYTM navrhuje luxusní domácí interiéry a malý nábytek v nadčasových designech. AYTM přistupuje ke konceptu severského designu sofistikovaným a elegantním způsobem se zaměřením na vysokou kvalitu a vynikající detaily. Navzdory jejich jednoduchému stylu jsou produkty poutavé a působivé.

Kolekce AYTM zahrnuje velmi dekorativní předměty i funkčnější domácí interiéry. Vše bylo vytvořeno se zaměřením na kontrasty materiálů a povrchů, ale ve vyvážené a měkké paletě barev.

V krátké době se stala AYTM ve světě interiéru známá jako moderní, elegantní, dánská designová značka.

Nakupujte zde


Tekna
Cappelen Dimyr
Santa & Cole