MENU

MENU

MENU nám ukazuje, jakým způsobem lze spojit jednotlivce z celého světa prostřednictvím skvělého designu. Ve snaze vyrábět kvalitní dánský nábytek, osvětlení a interiérové ​​doplňky, zpracované ručně skandinávskými řemeslníky s použitím vysoce kvalitních materiálů, vytváří pevné a trvalé vztahy mezi designéry, výrobci a zákazníky.

Kvalita nade vše

Věříme v moderní design vymyšlený tak, aby vydržel. Každý kus je vyroben s předpokladem, že bude mít velké využití, ať už v rušném rodinném pokoji nebo v  na pracovišti s velkým ruchem. Bez ohledu na to, zda jste smluvním kupujícím nebo soukromým zákazníkem, znamená to jistotu, že váš zvolený design byl testován, aby překonal vaše nejnáročnější scénáře. Některé materiály budou v průběhu času vyvíjet zvláštní povrchovou úpravu, která se transformuje a odhalí novou dimenzi zajímavých efektů. Tato emoční odolnost pomáhá vytvořit hlubší pouto mezi vámi a našimi produkty.
Aby naše zážitky z interiéru byly nezapomenutelné, musí každý kus ovlivnit všechny naše smysly. Naše reakce na barvu a texturu jsou okamžité a intuitivní, takže je při výběru nového nábytku nutné tyto reakce zohlednit. Čalounický program MENU nabízí nekonečné možnosti personalizace, aby pomohl dotvořit ideální vzhled vašeho prostoru. Najdete zde více než 100 látek a usní a můžete si dokonce vybrat své vlastní čalounění. Je to přece váš svět.
 

Tekna
Cappelen Dimyr
Santa & Cole