Moderní, progresivní a dynamické.

EO představuje čistou vášeň pro moderní design. Jednoduché čisté linie s moderní duší jsou poznávací značkou této skandinávské designové firmy.

Díky spolupráci s inovativními a nezávislými designéry z celého světa jsou kolekce EO design univerzální a rozmanité. Jedná se o živé, autentické a vysoce kvalitní výrobky, které se odlišují od všeho, co jste do dnes znali. Každý produkt je pečlivě vytvořen vysoce kvalifikovaným týmem řemeslníků z těch nejlepších materiálů.

Udržitelnost v EO Design

V EO Design věří v důležitost udržitelné spotřebitelské kultury. Proto jtvoří produkty s nadčasovým designem, vyrobené z vysoce kvalitních a certifikovaných materiálů. Investováním do vysoce kvalitního produktu s nadčasovým designem investujete do produktu, který může mít ve vašem domě místo po zbytek vašeho života a může být předáván po generace.

EO design, velký plyšák, doplňky do dětského pokoje,

Projekty EO Design

Za krátkou dobu se EO stalo srdcovou značkou mnoha lidí po celém světě. Nyní můžete tuto značku najít v Londýnském obchodním domu Harrods, či Fondation Louis Vuitton na 8, avenue du Mahatma Gandhi v Paříži a mnoho dalších.

Produkty značky EO byli na světovém turné s FENDI. K vidění byly zejména ve FENDI Římě a poté v Dubaji, Jebel Ali, Dauhá, Šanghaji a Hongkongu.

EO design, moderní dětský pokoj, nábytek do dětského pokoje, skandinávský nábytek

Sbírku zoo vystavila i Galerie Lafayette de Bordeaux v nejroztomilejším okně nazvaném „Ach Couleurs!“

Dětský klub pro hotel Four Season ve francouzském Megéve oslňuje nové hosty již po několik let. Sloní židle a stoly, Bambi a Sheep Chair jsou perfektní možností pro odpočinek svých dětí po celodenním lyžování.


Dusty Deco
Tekna
Cappelen Dimyr